Уколи краси

Подарочный сертификат от салона красоты «Эгоистка» -это прекрасный, современный, престижный и желанный подарок. 

Депиляция воском в Кировограде Моментальный загар в Кировограде Биозавивка ресниц в Кировограде
Уколи краси

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ – сучасна методика, ін'єкції якої дозволяють відновити тонус, еластичність та колір, властивий молодій та здоровій шкірі, довгостроково захистити її від впливу вільних радикалів, уповільнити старіння. Суть методики полягає у введенні гіалуронової кислоти усередину шкіри.

 
КОНТУРНА ПЛАСТИКА – це ін'єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти. Невеликі ін'єкції в дермальний шар шкіри дозволяють збільшити обсяг обраної ділянки, м'яко заповнюючи тканини. Таким чином, можна досягти необхідної зміни форми або зменшення зморшок.
 
МЕЗОТЕРАПІЯ – одна з найбільш популярних та ефективних ін'єкційних процедур при лікуванні та профілактиці вікових змін шкіри обличчя. Мікроін'єкції за допомогою найтоншої голки дозволяють доставляти необхідні вітаміни, амінокислоти, ферменти та інші поживні речовини у потрібний шар шкіри (дерму) через верхній захисний шар – епідерміс.
 
ПЛАЗМОТЕРАПІЯ - це сучасна косметологічна методика, за допомогою якої ефект омолодження шкіри досягається за рахунок ін'єкцій власної плазми пацієнта. Плазма – це рідка частина крові. Використання власної плазми виключає проблеми несумісності та знижує до мінімуму ризик алергічних реакцій.

ПЛАЗМОФІЛІНГ гель є інноваційною методикою безопераційного омолодження, за допомогою якої здійснюється виправлення різноманітних дефектів шкірного покриву естетичного характеру, а також відновлення та помітне покращення його рельєфу. За принципом дії плазмогель має багато спільного з філерами, а основна відмінність від них полягає в тому, що у складі даного біогеля відсутня гіалуронова кислота.

Уколи краси

 
Біоревіталізація

от 2000

Плазмотерапія 1 пробірка

1000

Плазмоліфтинг

1500

Ферментотерапія

від 1500

Збільшення губ корейские филлеры 0.5 ml

2000

Збільшення губ корейские филлеры 1 ml

3500

Корекція нососльозної борозни

от 5000

Контурна пластика 1 шприц (скули, кути Джолі, підборіддя)

3500

Мезотерапія обличчя

от 1200

Ботулінотерапія обличчя

от 1200

Ботулінотерапія пахв

4500

PDRN терапія

1200