Лазерне шліфування

Подарочный сертификат от салона красоты «Эгоистка» -это прекрасный, современный, престижный и желанный подарок. 

Депиляция воском в Кировограде Моментальный загар в Кировограде Биозавивка ресниц в Кировограде
Лазерне шліфування

RESURFX - це унікальний апарат для перетворення старої шкіри на нову, усуваючи всі дефекти на своєму шляху! Йому під силу все!

ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ - косметична процедура, в рамках якої за допомогою впливу світла, змушують клітини шкіри руйнуватися та випаровуватися. Коли шкіра відновлюється, і ростуть нові клітини, вони роблять шкіру молодою та оновленою. По глибині проникнення променя шліфування ділиться на пілінг, глибоке та фракційне шліфування.

ЛАЗЕРНИЙ ПІЛІНГ — поверхневе шліфування обличчя, яке виконується на глибину з прицільною точністю до 10 мікрон (0,001мм). Цей метод - безконтактний, зі шкірою стикається лише світло лазера. Він безпечний, не потребує тривалого відновлення та у випадках дає позитивний результат. Після закінчення процедури обличчя виглядає трохи червоним, немов після довгої засмаги на сонці. Через 3 дні розпочнеться легке лущення, а вже за тиждень шкіра буде ідеальною.

ФРАКЦІЙНЕ ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ (фраксель) — метод, який дозволяє впливати на глибокі шари шкіри, залишаючись при цьому максимально безпечним. Так, вплив лазера для фракційного шліфування дозволяє випаровувати клітини не на всій площі шкіри, а лише там, де це потрібно. Це означає, що клітини навколо зморшки або пігментної плями залишаться незачепленими, а відновний період прискориться. Ефективний при постакне, рубцях та розтяжках, дрібних зморшках. Відновлювальний період 7-9 днів.
 
Неаблятивний фототермоліз - це лікування та омолодження! Підходить всім типам шкіри, може проводитися на будь-якій ділянці обличчя та тіла, у будь-яку пору року та у будь-якому віці!

Лазерне шліфування

Шліфування рубців, шрамів, розтяжок 1см2

250

Шліфування рубців, шрамів, розтяжок 10см2

1500

Лазерний пілінг обличчя

3600

Лазерний пілінг щоки

2500

Лазерний пілінг лоб

1200

Лазерне омолодження обличчя

4500

Лазерне омолодження щоки

2500

Лазерне омолодження зони верхніх повік

2500

Лазерне омолодження декольте

4000