Видалення татуювань

Подарочный сертификат от салона красоты «Эгоистка» -это прекрасный, современный, престижный и желанный подарок. 

Депиляция воском в Кировограде Моментальный загар в Кировограде Биозавивка ресниц в Кировограде
Видалення татуювань
Багато людей не вірять, що можна видалити татуювання до чистої шкіри.
Досягти такого результату РЕАЛЬНО, але за умови відповідності самого тату кільком пунктам та високій мотивації її власника☝️
 
Максимально добре піддаються лазерному впливу тату: невеликого розміру, виконані аматорськи простим радянським чорнилом.
Якщо ми бачимо у пацієнта величезне кольорове татуювання на всю спину, то не обіцяємо, що зможемо його видалити до чистої шкіри. Але тільки тому, що завершують процес всього 3-5% клієнтів, оскільки між видаленнями має пройти не менше 30 днів, а таких процедур може бути і 10, і навіть 20!
Причини відмови у продовженні видалення можуть бути різними – змінилися обставини, набридло, перебили на іншу тату, переїхали на інше місце.
Щоб отримати відмінний результат, потрібно дуже постаратися та запастися терпінням. Зі 100 клієнтів, що пройшли перший сеанс видалення татуювань, доводять справу до кінця лише 3-5 осіб. Це залежить від їхньої особистої зацікавленості, їхньої особистої завзятості. З татуажем справи трохи кращі – мотивація вища. Дівчатам набридає маскувати та малювати брови, губи, стрілки.

Видалення татуювань

Лазерне видалення тату до 55мм*35мм

400

Лазерне видалення тату до 85мм*55мм

650

Лазерне видалення тату 10см2

800

Лазерне видалення татуажу брів/губ

500

Лазерне видалення частини татуажу брів

300

Лазерне видалення частини татуажу стрілок

300

Ремувер татуажу

500

Ремувер татуювання до 5см2

350

Ремувер татуювання до 10см2

800